V NIEDZIELA Wielkanocna - 2 maja 2021

1. Dzisiaj dzieci klas III z naszej parafii przystępują po raz pierwszy do komunii św. Uroczystość odbywa się w dwóch grupach na mszach św. o godz. 10:00 i 11:30.
Dodatkowe msze św. o godz. 9:00 i 15:00.
Dzieci komunijne będą miały „Biały Tydzień”. Przychodzić będą na mszę św. o godz. 17:00 i uczestniczyć w nabożeństwie majowym.

2. Rozpoczęły się nabożeństwa majowe. Są one odprawiane przez cały miesiąc po mszy św. o godz. 17:00. Zachęcamy do udziału, jak również do gromadzenia się na majówkach przy krzyżach i kapliczkach.

3. Jutro, 3 maja, uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Porządek mszy św. niedzielny. Dodatkowa msza św. w intencji strażaków o godz. 15:00

4. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi w tym tygodniu na spotkania:
klasa VIII b -  w środę na godz. 18:00,
klasa VIII a i szkoła średnia - we czwartek na godz. 18:00

5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi rano i po południu od godz. 16:30

6. Skończył się okres wypominków półrocznych. Przedłużenie na kolejne półrocze można dokonać w kancelarii parafialnej.

7. Rodzicom dzieci komunijnych dziękujemy za posprzątanie kościoła i placu kościelnego. Złożono również dar dla parafii: 2 lichtarze na świece. Bóg zapłać.

8. Za miesiąc, 3 czerwca, będzie Boże Ciało. Do przygotowania ołtarzy na procesję prosimy następujące rodziny:
ołtarz 1 - Pluty
ołtarz 2 - Drzazgi