Ogłoszenia - XVIII Niedziela zwykła - 31 lipca 2022

XVIII Niedziela zwykła - 31 lipca 2022

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
We czwartek msza św. o godz. 7:00 o św. Janie Pawle II,  z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne.
W piątek okazja do spowiedzi rano przed mszą św. i po południu od godz.16:30
W sobotę msza św. z nowenną do Matki Bożej Pani Rusieckiej o godz. 7:00.

2. Tradycyjnie, 8 sierpnia, przychodzi do naszej parafii na nocleg Elbląska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Prosimy wszystkich parafian o życzliwe przyjęcie pielgrzymów. W związku z remontami, które są prowadzone w szkole, istnieje potrzeba przyjęcia tych pielgrzymów którzy zatrzymywali się w szkole. Stąd apel, aby ci, którzy jeszcze nie przyjmowali pielgrzymów, w tym roku otworzyli swoje domy dla nich.

Dodatkowe informacje