Ogłoszenia - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA - 8 kwietnia 2018

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA - 8  kwietnia 2018

1. Wczoraj rozpoczęliśmy w naszej parafii Misje Miłosierdzia Bożego. Potrwają przez cały tydzień. Misje prowadzi O. Józef Klemenz, jezuita.
Program jest umieszczony na stronie internetowej parafii, w gablocie i wyłożonych pod chórem broszurach.

2. Dzisiaj taca gospodarcza.

3. Podziękowanie strażakom z  OSP Jastrzębice za przywiezienie Obrazu. Mieszkańcom Jastrzębic za ozdobienie samochodu.

4. W Poniedziałek Wielkanocny została poświęcona kaplica pogrzebowa. Dziękuję rodzinom, które składały się na jej budowę. Te rodziny, które jeszcze zalegają ze składkami, mogą to w każdej chwili uczynić dokonując przelewu na konto, składając w opisanej kopercie na tacę lub w kancelarii parafialnej.

5. Zebranie przed pielgrzymką do Fatimy będzie we wtorek, 10 kwietnia, o godz. 20:00 w salce.