Ogłoszenia - XXXI Niedziela zwykła - 3 listopada 2019

XXXI Niedziela zwykła - 3 listopada 2019

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 8:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz.10:00

2. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza. Przyjmujemy na wypominki roczne i półroczne.

3. W piątek o godz. 15:00 koronka i godzinki do Bożego Miłosierdzia

4. W sobotę dzieci, które chodziły na nabożeństwa różańcowe, jadą na wycieczkę. Wyjazd o godz. 9:00 spod kościoła. Zapisy u Pani Katechetki.

5. W następną niedzielę podczas mszy św. o godz. 10:00 dzieci, które przygotowują się do I komunii św. , otrzymają od swoich rodziców modlitewniki.

6. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Medjugorje, proszone są na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz.12:30 w salce.

7. Za tydzień taca gospodarcza.

8. Podziękowanie kołu różańcowemu z Kuźnicy za całoroczny porządek na grobie kapłańskim. W roku 2020 opiekę sprawuje koło p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy z Zalasów.