Ogłoszenia - XXIII Niedziela zwykła - 8 września 2019

XXIII Niedziela zwykła  - 8 września 2019

1. Dzisiaj taca gospodarcza.

2. Podczas mszy św. o godz. 10:00  poświęcenie przyborów szkolnych oraz błogosławieństwo dzieci, które pierwszy raz poszły do szkoły.

3. Dożynki parafialne i gminne. Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony o godz. 14:30. Podczas tej mszy św. również błogosławieństwo ziarna siewnego.

4. W sobotę o godz. 11:00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministranta.

5. W Szczercowie w tym tygodniu od piątku do niedzieli jest organizowany kurs „Nowe Życie”. Szczegóły na plakacie w gablocie i u księdza wikariusza.

6. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III szkoły podstawowej w niedzielę 15 września o godz. 11:00 w budynku parafialnym użytkowanym przez orkiestrę. Cel: rozpoczęcie przygotowań do I komunii św. dzieci.

7. Za tydzień spotkanie rady parafialnej ekonomicznej o godz. 18:00 na plebanii.