oGŁOSZENIA - II Niedziela Wielkiego Postu - 17 marca 2019 r.

II Niedziela Wielkiego Postu - 17 marca 2019 r.

1. Droga krzyżowa o godz. 15:15 prowadzona przez Bractwo Męki Pańskiej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16:15

2. O godz. 18:00 w salce katechetycznej kolejne spotkanie w ramach kursu przedmałżeński.

3. Jutro, w poniedziałek 18 marca, rozpoczynają się rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży. Potrwają 3 dni.
Dzieci z klas 1-7 szkoły podstawowej mają spotkania w poniedziałek i we wtorek o godz. 10:00 w kościele. W środę zaś msza św. o godz. 9:00.
Młodzież z klasy VIII szkoły podstawowej i III klasy gimnazjalnej, która przygotowuje się do bierzmowania, wyjeżdża jutro o godz. 14:00 na skupienie do Drzewocin (ośrodek Caritasu). Powrót we wtorek po południu.
W środę msza św. dla nich o godz. 11:00.

4. W piątek drogi krzyżowe: dla dzieci o godz. 16:30, a dla wszystkich o godz. 17:30

5. W następną niedzielę, 24 marca, rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Poprowadzi je ks. Józef Janiec z Łodzi. Nauki rekolekcyjne podczas każdej mszy św.
Rekolekcje będą trwały przez poniedziałek i wtorek.
Dzień spowiedzi we wtorek 26 marca.

6. Boży Grób przygotowują w tym roku parafianie z ulicy Mickiewicza i Rybnej. Przygotowaniem ciemnicy zajmą się kandydaci do bierzmowania.

7. Na kwiaty do Bożego Grobu zebrano:
Zalasy - 300 zł
Krasowa - 208 zł.
Żary - 130 zł.

8. Podziękowanie za prace na cmentarzu przy sprzątaniu gałęzi mieszkańcom sołectwa Andrzejów i  mieszkańcom z ulic: Koniecpolskiego, Kwiatowej i Wieluńskiej do mostu za prace na placu kościelnym.

9. Zostało rozebrane betonowe ogrodzenie od ulicy Wieluńskiej. W tym tygodniu zostanie zastąpione innym.
W przygotowaniu jest projekt ogrodzenia wokół kościoła.

10. Podziękowanie za  tacę gospodarczą.