Ogłoszenia - XXXI NIEDZIELA zwykła - 4 listopada 2018

XXXI NIEDZIELA zwykła - 4 listopada 2018

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 8:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 10:00.

2. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza.

3. W piątek, 9 listopada, o godz. 15:00 w kościele odmawiamy koronkę i śpiewamy Godzinki do Bożego Miłosierdzia.

4. W sobotę, 10 listopada, dzieci, które chodziły regularnie na różaniec, schola i ministranci wyjeżdżają na wycieczkę szlakiem Orlich Gniazd m.in. zamek w  Olsztynie. Wyjazd o godz. 9:00 spod kościoła.

5. W następną niedzielę podczas mszy św. o godz. 10:00 dzieci przygotowujące się do 1 komunii św. otrzymają od swoich rodziców książeczki

6. Również w następną niedzielę, 11 listopada, o godz.11:30 msza św. w intencji ojczyzny. Włączymy się, jako parafia, w akcję „Niepodległa do hymnu” i w samo południe odśpiewamy hymn państwowy na placu przed kościołem. Po mszy św. śpiewamy pieśni patriotyczne w budynku użytkowanym przez orkiestrę.

7. Dziękujemy wspólnotom i grupom parafialnym, które w październiku prowadziły różaniec.

8. Podziękowanie za ofiary pieniężne na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi złożone na cmentarzu.

9. Za tydzień taca gospodarcza