III NIEDZIELA zwykła - 26 stycznia 2020

1. Msze św. w tygodniu, do soboty, są odprawiane tylko rano. Kancelaria parafialna jest otwarta w dni powszednie od godz. 8:00 do 9:00.
W sobotę o godz. 17:00 msza św. i nowenna do Matki Bożej naszej Pani Rusieckiej.

2. W następną niedzielę, 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego, zwane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej mszy św. błogosławieństwo świec zwanych gromnicami.

3. Za tydzień spotkanie opłatkowe dla grup parafialnych: Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, kół żywego różańca, chóru i rad parafialnych. Początek spotkania o godz. 15:00 w budynku użytkowanym przez orkiestrę.

4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską - kolędę. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie w waszych domach, wspólną modlitwę, podwożenie, ofiary składane zarówno na potrzeby kościoła jak i na parkan.
Jeśli ktoś jeszcze nie miał „kolędy”, to w tym tygodniu jest okazja na indywidualne umówienie się z księdzem.

5. Gmina organizuje jutro godz. 17:00 w szkole spotkanie dla mieszkańców w sprawie budowy fotowoltaiki.