II Niedziela Adwentu - 8 grudnia 2019 - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

II Niedziela Adwentu  - 8 grudnia 2019 - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

1. Taca gospodarcza.

2. Dzieci przygotowujące się do I komunii św. otrzymają podczas mszy św. o godz.10:00 medaliki.

3. Trwają roraty, czyli msze św. o Matce Bożej. Są one odprawiane w dni powszednie o godz. 17:00. Zapraszamy. W poniedziałki przychodzą dzieci przygotowujące się do I komunii św. Na roraty prosimy przychodzić z lampionami.

4. W piątek o godz. 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia i Godzinki.

5. W następną niedzielę o godz. 18:00 zebranie rady duszpasterskiej oraz osób, które są zaangażowane w organizację Orszaku Trzech Króli.

6. Są do nabycia w zakrystii, w kancelarii parafialnej oraz u sołtysów opłatki wigilijne.

7. Rozprowadzamy świece na stół wigilijny w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Do nabycia w zakrystii lub w kancelarii. Cena świecy 5 zł.

8. Adwentowy Dzień Skupienia połączony ze spowiedzią będzie w piątek 20 grudnia.

9. Trwa nabór do orkiestry dętej. Możliwość bezpłatnej nauki gry na instrumentach takich jak: flet, klarnet, saksofon, trąbka, tenor, alt, puzon oraz instrumenty perkusyjne. Mile widziane dzieci, które ukończyły 8 lat, młodzież oraz dorośli. Orkiestra zapewnia każdemu uczniowi instrument do nauki oraz opiekę instruktorów. Zapisy w każdy piątek o godz. 19:00 w budynku orkiestry.