V Niedziela Wielkiego Postu - 29 marca 2020 r.

1. Dodatkowa msza św. o godz.15:00

2. Są ograniczenia co do liczby osób na mszy św. i nabożeństwach. Proszę się do nich stosować.

3. W tym tygodniu będzie codziennie okazja do cichej, indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Kościół będzie przez cały dzień otwarty. W określonych godzinach będzie obecny również ksiądz. Możliwość spowiedzi i przyjęcia komunii św. Plan adoracji w aktualnościach.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Nie będzie jednak procesji z palmami.

5. Po konsultacjach z rodzicami dzieci komunijnych postanowiono przełożyć pierwszą komunię św. na niedzielę 6 września.

6. Pielgrzymka do Medjugorie odbędzie się w zmienionym terminie. Szczegóły po Wielkanocy.

7. Kancelaria parafialna jest zamknięta do odwołania. Wszystkie sprawy parafialne prosimy najpierw ustalać telefonicznie z Proboszczem. Tel. 600-946-670

8. Zostały zamówione kwiaty do Bożego Grobu. Podziękowanie za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu:
* mieszkańcom z ul. Konopnickiej - 70 zł.
* z ul. Sosnowej i Polnej - 450 zł.

9. W minionym tygodniu zostały uzbrojone i zalane betonem fundamenty pod ogrodzenie wokół kościoła.
Ze starego fundamentu pozostało wiele kamieni - skalniaków (małe i duże). Jeśli są chętni, to można je sobie zabrać.
Wielkie podziękowanie składamy:
* Firmie WIELTON za rozbiórkę starego ogrodzenia i wywiezienie gruzu,
* Firmie BODEX za wypiaskowanie starych przęseł,
* Rodzinom i osobom indywidualnym, które złożyły ofiary na budowę ogrodzenia (pierwszą i drugą ratę).
W obecnej  sytuacji najlepiej składać ofiary przelewem  na konto parafii.