XXIX NIEDZIELA zwykła - 21 październik 2018

1. Przeżyliśmy wczoraj, 20 października, wspaniałą uroczystość. Odwiedził naszą parafię Ks. Kardynał Konrad Krajewski, poprowadził nabożeństwo różańcowe, wygłosił Słowo Boże i spotkał się osobiście z parafianami w budynku parafialnym. Otrzymaliśmy od Księdza Kardynała wspaniały dar: ornat Papieża Benedykta XVI, który podarował Mu Papież 5 lat temu z racji święceń biskupich. Dziękuję wszystkim osobom, które w różnej formie przyczyniły się do godnego przebiegu całej uroczystości: scholi, ministrantom, orkiestrze, Żywej Róży, kościelnemu i osobom za upieczenie ciasta. Jesteśmy winni Księdzu Kardynałowi modlitwę za to, że pamięta o naszej parafii.

2. Jutro, 22 października, jest liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II

3. Trwają nabożeństwa różańcowe. Przez cały miesiąc po mszy św. o 17:00 odmawiamy różaniec. Każdego dnia tygodnia różaniec prowadzi inna grupa parafialna.
Zapraszamy do uczestnictwa

4. Podziękowanie za ofiary złożone na tacę gospodarczą

5. Wyrażamy wdzięczność  parafianom z ul. Dąbrowskiego i Wieluńskiej za mostem, którzy wczoraj porządkowali plac wokół kościoła

6. Przyjmujemy w kancelarii parafialnej na wypominki za zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe. Zasady jak w ubiegłych latach. W następną niedzielę będziemy przyjmować również w kościele przed każdą mszą św.

7. W uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada, na cmentarzu będzie odprawiona msza św. o godz. 12:00