VII NIEDZIELA WIELKANOCNA - 24 maja - Uroczystość Wniebowstąpienie Pana Jezusa

VII  NIEDZIELA WIELKANOCNA  - 24 maja - Uroczystość Wniebowstąpienie Pana Jezusa

1. Przez cały miesiąc maj są odprawiane po mszach św. o godz. 17:00 nabożeństwa ku czci Matki Bożej - „majówki”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
Prosimy również, aby tradycyjnie gromadzić się na modlitwę przy krzyżach i kapliczkach. Zachowujemy oczywiście obowiązujące zasady bezpieczeństwa sanitarnego (odstępy i maseczki).

2. W sobotę o godz. 17:00 zostanie odprawiona msza św. w intencji mieszkańców Zalasów, a w niedzielę o godz. 11:30 za mieszkańców Andrzejowa, Leśniaków i Pawłowa.

3. W następną niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego - Zielone Święta.

4. Jest książka intencji mszalnych na 2021 rok. Rezerwację terminów najlepiej uczynić telefonicznie dzwoniąc na numer komórkowy ks. Proboszcza.

5. Zostało wykonane podświetlenie nowego witraża. Widać go w całej okazałości po zmierzchu. Za pracę przy montażu dziękujemy Panu Zbigniewowi Drzazdze.

6. Kontynuujemy prace przy budowie ogrodzenia wokół kościoła. Bóg zapłać za składane na ten cel ofiary.

7. Dziękujemy również za wszelkie ofiary pieniężne składane przelewem internetowym na konto parafialne.  W tej formie można również przekazywać ofiary za odprawiane msze św.
Numer konta parafialnego jest na stronie internetowej parafii: parafiarusiec.pl

8. Kancelaria parafialna w dalszym ciągu funkcjonuje na zasadzie umawiania się telefonicznego z ks. Proboszczem. Tel. 600 946 670 we wszystkich sprawach.