II NIEDZIELA Adwentu - 10 grudnia 2017

1.  Taca gospodarcza

2. Podczas mszy św. o godz.10:00 dzieci przygotowujące się do I komunii św. otrzymają medaliki Matki Bożej Niepokalanej.

3. W Adwencie, w dni powszednie są odprawiane o godz. 17.00 msze św. o Matce Bożej zwane roratami. Dzieci uczestniczące w roratach otrzymują specjalne kontrolki i biorą udział w konkursie

4. Opłatki wigilijne są w zakrystii, kancelarii parafialnej i u sołtysów.

5. Rozprowadzamy świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Do nabycia w zakrystii lub w kancelarii. Są już tylko małe świece w cenie 5 zł.

6. Adwentowy Dzień Skupienia połączony ze spowiedzią będzie 20 grudnia (środa).

7. Parafia organizuje 6 stycznia orszak Trzech Króli. Będzie to pierwszy taki orszak w naszej parafii i miejscowości. Rozpocznie się on o godz. 11:00 na placu przy domu kultury i przejdzie do kościoła, gdzie będzie miał miejsce pokłon 3 króli. Wszyscy są zaproszeni.