VI NIEDZIELA zwykła - 11 luty 2018

1. Dzisiaj taca gospodarcza

2. Podczas mszy św. o godz. 10:00 dzieci przygotowujące się do I komunii św. odnowią przyrzeczenia chrzcielne.

3. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Chorego. Podczas mszy św. o godz. 11:30 zostanie udzielony osobom chorym i starszym sakrament namaszczenia chorych Prosimy o umożliwienie takim osobom w dotarciu do kościoła.

4. W środę Popielec. Rozpoczyna się Wielki Post. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 i 17:00. Podczas każdej mszy św. posypanie głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

5. W piątek pierwsze drogi krzyżowe. Dla dzieci o godz. 16:30 i dla dorosłych o godz. 17:30

6. W niedziele Wielkiego Postu będą odprawiane nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16:15. Poprzedzone zostanie drogą krzyżową śpiewaną prowadzoną przez Bractwo Męki Pańskiej. Początek drogi krzyżowej o godz. 15:15

7. Dekorację Bożego Grobu przygotowują mieszkańcy Pawłowa, Leśniaków i Andrzejowa. Ciemnicę przygotowuje schola.

8. W czasie tegorocznego Wielkiego Postu nie będzie rekolekcji dla dorosłych, z tego względu, że bezpośrednio po Wielkanocy rozpoczynają się misje. Będzie tylko dzień spowiedzi wielkopostnej.
Dzieci i młodzież będą miały rekolekcje szkolne.

9. W następną niedzielę, 18 lutego, o godz. 18:00, rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński połączony z poradnictwem rodzinnym. Spotkania odbywać się będą w salce na wikariatce. Zapisy podczas pierwszego spotkania.