III NIEDZIELA Adwentu - 16 grudnia 2018

1. Trwa Adwent. W dni powszednie o godz. 17:00 są odprawiane msze św. o Matce Bożej  zwane roratami. Zapraszamy. W poniedziałki przychodzą dzieci przygotowujące się do I komunii św.

2. We czwartek od godz. 9:30 udamy się do domów osób chorych i starszych ze spowiedzią i komunią św. Proszę zgłaszać takie osoby w zakrystii lub kancelarii.

3. W piątek, 21 grudnia, Adwentowy Dzień Skupienia połączony ze spowiedzią. Msze św. o godz. 10:00, 15:30 i 17:00. Spowiedź od godz. 10:00 i 15:30

4. Poświęcone opłatków na stół wigilijny można nabywać w zakrystii, w kancelarii parafialnej oraz u sołtysów.

5. Rozprowadzamy świece na stół wigilijny w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Są do nabycia w zakrystii lub w kancelarii. Cena 5 zł.

6. Koncert kolęd z udziałem orkiestr odbędzie się w naszym kościele w niedzielę 30 grudnia o godz. 14:30

7. Zapraszamy również na orszak Trzech Króli. Poszczególnych królów będą reprezentować następujący mieszkańcy: króla Kacpra mieszkańcy Antoniny (kolor czerwony), króla Melchiora mieszkańcy sołectwa Andrzejów (kolor  zielony) i króla Baltazara mieszkańcy ul. Koniecpolskiego z bocznymi  (kolor niebieski).

8. Podziękowanie za tacę gospodarczą.