XXIX NIEDZIELA zwykła - 18 października 2020

XXIX  NIEDZIELA zwykła - 18 października 2020

1. Spotkanie dla rodziców młodzieży, która rozpoczęła przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania jest odwołane. Nowy termin zostanie ogłoszony

2. Trwają  nabożeństwa różańcowe. Są one odprawiane przez cały miesiąc po mszach św. o godz.17:00. Zapraszamy na wspólną modlitwę. Rozważaniom i modlitwom na różańcu  każdego dnia tygodnia przewodniczy inna grupa parafialna.
w poniedziałki - dzieci przygotowujące się do I komunii św.
we wtorki - grupa modlitewna i Bractwo Męki Pańskiej
w środy - schola i ministranci
we czwartki - chór i emeryci
w piątki - młodzież przygotowująca się do bierzmowania
w soboty - Żywa Róża
w niedzielę - księża
Dzieci uczestniczące w nabożeństwie otrzymują obrazki z Matką Bożą.

3. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 9:00

4. Przyjmujemy w kancelarii na wypominki za zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe. Zasady jak w ubiegłym  roku. Są to modlitwy za zmarłych, które odmawiamy w każdą niedzielę przed mszą św. o godz. 11:30 i na cmentarzu 1 listopada. W następną niedzielę będziemy przyjmować na wypominki w kościele przed każdą mszą św.

5.  Podziękowanie za ofiary na tacę gospodarczą i fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. W uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada, msza św. na cmentarzu będzie o godz. 12:00